Kočárky

Kočárky

Výběr kočárku je jedna z nejdůležitějších věcí ze seznamu nadcházejících maminek a není dobré jej podcenit, budete jej přece jen využívat skoro každý den. Jako první by jste si měli uvědomit, co od kočárku všechno očekáváte a pro jak staré dítě kočárek vybíráte.


Pro novorozence vybírejte z hlubokých kočárků, kde dítě může pohodlně ležet ve vodorovné poloze, která je pro tento věk nejpřirozenější. Tento typ nabízíme v praktickém provedení kombinovaných kočárků, které jsou vhodné jak pro novorozence, tak jej později můžeme využít jako sportovní kočárek.


Pro starší děti, které již umí sedět jsou ideálním výběrem golfové nebo sportovní kočárky.

Golfové kočárky jsou ideální na procházky do města. Jejich výhodou je velmi lehká konstrukce, která jde jednoduše složit, což oceníte zejména při nastupování do městské hromadné dopravy či vměstnávání do kufru auta.

Druhým typem jsou sportovní kočárky, ty jsou ideálním společníkem pro rodiče, kteří nacházejí naplnění v aktivním životě. Konstrukce kočárku je velmi stabilní a s kolečky, které jsou dobře ovladatelné i v horším terénu nebude žádný výlet s malými dětmi překážkou. Sportovní kočárky samozřejmě využijete i na každodenních procházkách městem/vesnicí.

Je zde 11 produktů.

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry